امام علی علیه السلام : آن که تقوا پیشه کند،سختی ها از او دوری گزیند.(نهج البلاغه)
حدیث
نمایش خبر

فراخوان جشنواره عکس و فیلم کوتاه "روایت زندگی ایرانی" در فرهنگسرای ابن سینا

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
فراخوان جشنواره عکس و فیلم کوتاه روایت زندگی ایرانی در فرهنگسرای  ابن سینا

فرهنگسرای ابن سینا نخستین مسابقه عکس و فیلم با عنوان «روایت زندگی» را با هدف زمینه‌سازی بروز خلاقیت‌های هنری و مشارکت فعال مردم برگزار می کند.


به گزارش روابط عمومی  مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو و فرهنگسرای ابن سینا، در این جشنواره شهروندان گرامی  می توانند عکس و فیلم های کوتاهی که روایت تصویریشان از سبک زندگی ایرانی-اسلامی است و دیدن آن ها می تواند در روش زندگی دیگران موثر باشد و همچنین برخی از سوژه هایی که از میان موضوعات بسیار ساده زندگی نشات می گیرد را  جهت شرکت در این جشنواره ارسال نمایند.

کلیه سوژه های جالب از فیلم‌ها و عکس‌هایی که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی از قبیل  خانواده، مساجد محله،فرزندان، جلسات دید و بازدید فامیل و دوستان ... ، توسط دوربین گوشی همراه و دوربین‌های دیگر خلق شده، مورد قبول و مشمول شرکت در مسابقه است.  

همچنین اگر سوژه جالبی رو دیدید و به دلتان نشست از آن عکس و یا فیلم کوتاه تهیه کنید و به همراه توضیح کوچکی از آن به شماره ................ارسال نمایند.

مقررات شرکت در جشنواره:

1- هر متقاضی در بخش فیلم می‌تواند ۲ فیلم با حداکثر۱۲۰ ثانیه و در بخش عکس 3 قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس،نوع و مدل گوشی را، به شماره تلگرام 09034099882 و یا اینستاگرام #zendegi_irani بارگزاری نمایند.

2-پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر لازم است تا جائیکه خدشه ای به اصل عکس وارد نکند.

3-عکس های منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی ، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.

4-رای هیات داوران قطعی و اعتراضی به آن پذیرفته نیست.

5-به عکس‌های ارسالی  بیش از 3 قطعه  و فیلم ها بیش از 2 عدد فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6-ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی  فیلم ها وعکس هاست. در صورت اثبات خلاف این ،  فیلم وعکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی آن به عهده ارسال کننده اثر می‌باشد.

7-شرکت در جشنواره به معنی پذیرش مقررات این فراخوان است.

8-تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.

گاه شمار جشنواره:

آخرین مهلت ارسال آثار: 15 آذر ماه 1395

داوری آثار: 20 آذر ماه 1395

اعلام نتایج و اهدای جوایز: دی ماه 1395

تهران / شهرک قدس(غرب)/میدان صنعت/ خیابان خوردین/ خیابان ایران زمین شمالی/ فرهنگسرای ابن سینا

کدپستی: 1465943531

تلفن: 8-88366366

علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند همه روزه  از ساعت 8 تا 17 به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس فاز یک خیابان ایران زمین شمالی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 8-88366366 تماس بگیرند.

 

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, گزارش, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, گزارش, اخبار برگزیده, فراخوان
تعداد بازدید 2200 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات